Wypadek na trasie Wandowo-Krzykosy - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Wypadek na trasie Wandowo-Krzykosy

Data publikacji 29.06.2020

Policjanci z kwidzyńskiej komendy pracowali przy wypadku drogowym, do którego doszło wczoraj na trasie Wandowo-Krzykosy. Kierowane przez 38-latka audi wypadło z jezdni i uderzyło w drzewo. Ciężko rannego mężczyznę przetransportowano karetką do szpitala w Kwidzynie. Teraz policjanci szczegółowo ustalają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia oraz apelują o ostrożność.

Wczoraj (28.06.br.) około godz. 20:40 dyżurny policji w Kwidzynie został powiadomiony, że na trasie Wandowo-Krzykosy doszło do wypadku drogowego. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny oraz sporządzili dokumentację fotograficzną.

 

Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy, 38-letni mieszkaniec gminy Kisielice jadąc audi, wpadł w poślizg na łuku drogi, co spowodowało, że stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyznę po wydobyciu z auta z ciężkimi obrażeniami ciała natychmiast przewieziono karetką do szpitala w Kwidzynie.

 

Dokładne okoliczności i przyczyny tego wypadku wyjaśniają kwidzyńscy policjanci, którzy jednocześnie apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o jazdę dostosowaną do warunków panujących na drodze, jak również o nieprzekraczanie dozwolonych prędkości.

  • Praca na miejscu wypadku drogowego
  • Praca na miejscu wypadku drogowego
  • Praca na miejscu wypadku drogowego