Wiadomości

W sklepie, w pociągu i w autobusie włóż maseczkę – policjanci z Władysławowa dbają o bezpieczeństwo

Data publikacji 22.06.2020

Ładna pogoda sprawia, że na ulicach można już spotkać wielu turystów. Dlatego policjanci z Władysławowa w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców i wszystkich osób odwiedzających kurort przypominają o obowiązujących nadal obostrzeniach. W miniony weekend mundurowi ponownie rozdawali maseczki i przypominali o obowiązku noszenia ich w sklepie, pociągu i autobusie. Przypominali także o zachowaniu dystansu 2 metrów w miejscach ogólnodostępnych, szczególnie na plażach.

Pamiętajmy, nadal panuje epidemia koronawirusa i wszyscy bezwzględnie muszą stosować się do obowiązujących w tym zakresie ograniczeń. Ładna pogoda sprawia, że na ulicach naszego powiatu można spotkać wielu turystów. Dlatego w miniony weekend policjanci z Władysławowa w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców i wszystkich osób odwiedzających kurort rozdawali maseczki przed wejściem do sklepu. Funkcjonariusze przypominali również o obowiązku noszenia ich w autobusie, pociągu oraz o zachowaniu odległości 2 metrów w miejscach ogólnodostępnych szczególnie na plażach.

Zadbajmy o siebie i innych. Nie zapominajmy, wszystkie ograniczenia i obostrzenia mają na celu ochronę życia i zdrowia. Bądź odpowiedzialny. Każdy ma wpływ na bezpieczeństwo.