Wiadomości

Opel zderzył się z autobusem w Rumi, czworo pasażerów trafiło do szpitala

Data publikacji 19.06.2020

Wczoraj policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w Rumi. Samochód osobowy zderzył się z miejskim autobusem. Cztery osoby trafiły do szpitala. Sprawą zajmują się policjanci, którzy będą wyjaśniali okoliczności zdarzenia.

Do wypadku doszło około godziny 7:30 w Rumi na ul. Pomorskiej. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że samochód osobowy zderzył się z autobusem.

Na miejsce zostali skierowani policjanci, którzy wyjaśniali okoliczności zdarzenia. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu opel podczas włączania się do ruchu najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu autobusowi, w wyniku czego doszło do zderzenia. Policjanci zbadali kierowców alko-testem, byli trzeźwi. Czworo pasażerów autobusu zostało przetransportowanych do szpitala.

Funkcjonariusze zatrzymali kierowcy opla prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny. Obecnie policjanci będą dokładnie wyjaśniali okoliczności zdarzenia. Policjanci przypominają i apelują.

Apelujemy o zachowanie ostrożności i rozwagi na drodze. Nawet najmniejszy błąd kierowcy, może spowodować zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.