Policjanci pracowali na miejscu wypadku - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Policjanci pracowali na miejscu wypadku

Data publikacji 03.06.2020

Wczoraj rano policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego, do którego doszło w Lubaniu. Pracujący na miejscu funkcjonariusze ustalali okoliczności zdarzenia. Samochód audi uderzył w drzewo. Kierowca z obrażeniami trafił do szpitala. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego wypadku drogowego.

Wczoraj, około godziny 6:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Lubaniu, na drodze wojewódzkiej nr 221. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci ruchu drogowego, którzy zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny, wykonali dokumentację fotograficzną oraz wyjaśniali okoliczności zdarzenia.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 30-latek kierujący samochodem audi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Uczestnik wypadku został poddany przez policjantów badaniu alko-testem, był trzeźwy. Kierowca z obrażeniami trafił do szpitala. Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.