Wiadomości

Policjanci przekazali upominki dla dzieci z rodzin zastępczych z okazji Dnia Dziecka

Data publikacji 03.06.2020

Policjanci i pracownicy cywilni z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku dziś z okazji dnia dziecka przekazali upominki trzem rodzinom zastępczym. Dzieci otrzymały zabawki, puzzle, gry planszowe, sprzęt sportowy taki jak hulajnogi i rowery. Do akcji charytatywnej policjantów przyłączyła się firma Speednet z Gdyni, która ufundowała dla najmłodszych sześć laptopów. Uśmiech dzieci świadczył o tym, że były to prezenty, które sprawiły im ogromną radość, a policjantom satysfakcję, że mogli ten dzień uczynić jeszcze bardziej radosnym.

Policjanci i pracownicy cywilni z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku od jakiegoś czasu przygotowywali się do Dnia Dziecka. Funkcjonariusze kierując się słowami, że więcej szczęścia jest w dawaniu, aniżeli w braniu, bo dawanie napełnia serce, a branie ręce, zorganizowali zbiórkę zabawek, puzzli, gier planszowych oraz sprzętu sportowego m.in. hulajnóg i rowerów, które dziś o godzinie 12 zawieźli i przekazali dzieciom z trzech rodzin zastępczych. Do akcji policjantów przyłączyła się spółka SPEEDNET z Gdyni, która ufundowała dla dzieci sześć laptopów z niezbędnym oprogramowaniem do realizacji kształcenia zdalnego w dobie COVID-19.

Bezcenny uśmiech najmłodszych świadczył o tym, że były to prezenty, które sprawiły im ogromną radość, a wizyta policjantów pozwoliła na jeszcze bardziej radosne przeżywania tego szczególnego dnia.