Podziękowania za empatię, prospołeczną postawę - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Podziękowania za empatię, prospołeczną postawę

Data publikacji 21.05.2020

Wczoraj, do Komisariatu Policji I w Gdańsku wpłynął e-mail z podziękowaniu za pomoc, której policjanci udzielili autorce listu. Poza słowem- dziękuję, autorka listu życzyła policjantom sukcesów w służbie.

"Dziękuję za ich absolutnie prospołeczną postawę, empatię a co najważniejsze spokojne i merytoryczne pouczenie mnie o moich prawach i ewentualnych możliwościach wdrażania dalszych rozwiązań". Takie słowa znalazły się w podziękowaniu, które wpłynęło na ręce Komendanta Komisariatu Policji I w Gdańsku nadkom. Celiny Bemowskiej, od mieszkanki Gdańska. Zostały one skierowane przede wszystkim do oficera dyżurnego komisariatu oraz policjantki z wydziału dochodzeniowo śledczego, za to, że pomogli kobiecie w trudnej sytuacji życiowej, w której się znalazła.

Kobieta jakiś czas temu zgłosiła się do policjantów, miała szereg problemów rodzinnych i mimo upływu czasu nie mogła ich rozwiązać i odzyskać spokoju. Oficer dyżurny oraz policjantka z wydziału dochodzeniowo śledczego, poświęcili kobiecie czas, wysłuchali jej, wskazali możliwości jakie ma przed sobą. Starania policjantów przyniosły wymierny efekt kobieta uzyskała merytoryczne wsparcie i poczucie bezpieczeństwa.

Poza słowem- dziękuję, autorka listu życzyła policjantom sukcesów w służbie, a komendantowi komisariatu pogratulowała stworzenia wspaniałego zespołu.