Policjanci pracowali na miejscu wypadku - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Policjanci pracowali na miejscu wypadku

Data publikacji 02.05.2020

Wczoraj po godz. 11.00 mundurowi pracowali na miejscu wypadku drogowego w Dziemianach, gdzie kierujący audi zderzył się czołowo z fiatem punto. Ranna kierująca fiatem została przetransportowana do szpitala. Policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 11.00 na drodze wojewódzkiej nr 235 w miejscowości Dziemiany. Dyżurny na miejsce wypadku skierował policjantów drogówki. Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady, zrobili zdjęcia oraz sporządzili szkic sytuacyjny. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili okoliczności i przebieg zdarzenia. Wynika z nich, że 28-letni kierujący audi, mieszkaniec powiatu starogardzkiego z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z fiatem punto, którym kierowała 30-letnia mieszkanka powiatu kościerskiego. Kierująca punto została przetransportowana do szpitala. Mundurowi przebadali kierujących na zawartość alkoholu - byli trzeźwi.


Teraz śledczy wyjaśniają szczegółowo okoliczności tego zdarzenia. Policjanci przypominają i apelują! Kierowco, noga z gazu! Apelujemy o rozsądek i ostrożność na drodze oraz kierowanie z wyobraźnią.