Pseudokibic zatrzymany za posiadanie środków odurzających - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Pseudokibic zatrzymany za posiadanie środków odurzających

Data publikacji 30.04.2020

Policjanci Wydziału ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku razem z kryminalnymi z Lęborka zatrzymali wczoraj mężczyznę, który w mieszkaniu ukrywał środki odurzające. W wyniku przeszukania policjanci znaleźli ponad 100 gramów marihuany, 6 tabletek ekstazy oraz sadzonkę konopi. Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty, a prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny.

Funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości pseudokibiców z Komedy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku razem z lęborskimi kryminalnymi  zdobyli informację, że 20-latek z Lęborka prawdopodobnie posiada w swoim mieszkaniu narkotyki. Po przeszukaniu mieszkania kryminalni znaleźli ponad 100 gramów marihuany, 6 tabletek ekstazy, sadzonkę marihuany oraz szafę przygotowaną do założenia plantacji konopi.

 

Mężczyzna związany jest ze środowiskiem pseudokibiców. Wczoraj został doprowadzony do prokuratury i zastosowano wobec niego dozór policyjny, usłyszał również dwa zarzuty posiadania środków odurzających i uprawę konopi, za co grożą mu 3 lata więzienia.