Areszt dla 31-latka za posiadanie znacznej ilości narkotyków - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Areszt dla 31-latka za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Data publikacji 27.04.2020

Kryminalni z Ustki zatrzymali 31-latka, u którego znaleźli prawie kilogram amfetaminy i ponad 30 gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Sąd Rejonowy w Słupsku zastosował wobec niego tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Przestępstwo posiadania znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą do 10 lat więzienia.

W miniony piątek kryminalni z Komisariatu Policji w Ustce zatrzymali 31-letniego mieszkańca powiatu słupskiego, którego podejrzewali o przestępstwa narkotykowe. Praca operacyjna i dobre rozpoznanie funkcjonariuszy doprowadziły do znalezienia przez nich blisko kilograma amfetaminy i ponad 30 gramów marihuany. Okazało się, że środki psychoaktywne i substancje odurzające ukryte były w pomieszczeniu gospodarczym użytkowanym przez 31-latka.

Zabezpieczone narkotyki zostały przekazane do dalszych badań. Na podstawie zebranego materiału dowodowego mężczyźnie przedstawiono zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu 31-latek najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.