Wiadomości

Zatrzymany 20-latek i ponad 92 gramy kokainy i inne substancje odurzające

Data publikacji 24.04.2020

Kryminalni z lęborskiej komendy zatrzymali 20-letniego mieszkańca Lęborka, który miał w mieszkaniu kilkadziesiąt gramów kokainy, marihuany, amfetaminy i 31 tabletek MDMA. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Teraz grożą mu 3 lata więzienia.

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Lęborku podczas swojej pracy zdobyli informację o 20-latku, który może mieć w mieszkaniu narkotyki. Funkcjonariusze ustalili, kim jest 20-latek oraz gdzie mieszka.

Wczoraj kryminalni zajmujący się sprawą narkotyków pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny, podczas kontroli znaleźli i zabezpieczyli foliowe woreczki z marihuaną, kokainą, amfetaminą, tabletkami MDMA i pieniądze w kwocie kilku tysięcy złotych. Zabezpieczone narkotyki policjanci sprawdzili policyjnym testerem narkotykowym, który wstępnie potwierdził, że są to środki odurzające.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Zabezpieczone narkotyki trafią do ekspertyzy. Biegły sądowy podczas szczegółowej analizy ustali rodzaj oraz dokładną ilość środków odurzających

20-letni mieszkaniec Lęborka usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za co grożą 3 lata więzienia.