Zatrzymany za zniszczenie mienia. - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Zatrzymany za zniszczenie mienia.

Data publikacji 07.04.2020

Policjanci chwile po zgłoszeniu zatrzymali mężczyznę, który wybił szybę w drzwiach do budynku, zniszczył drzwi wejściowe do jednego z mieszkań oraz wyrwał lusterka z zaparkowanego przed blokiem samochodu. Policjanci przy mężczyźnie znaleźli również marihuanę, 39-latek został doprowadzony do policyjnego aresztu, śledczy postawili mu trzy zarzuty dotyczące zniszczenia mienia oraz posiadania narkotyków.

Policjanci z Przymorza około godziny 18 otrzymali zgłoszenie o tym, że w jednym z bloków doszło do awantury. Policjanci, którzy podjęli interwencję w rozmowie ze świadkami ustalili, że agresywny mężczyzna wybił szybę w drzwiach prowadzących do klatki schodowej, a gdy jeden ze świadków zwrócił mu uwagę wtedy sprawca, zaczął kopać w drzwi do mieszkania, a po wyjściu z budynku wyrwał lusterko i wgniótł karoserię w jednym z zaparkowanych samochodów.

Policjanci sprawcę tego przestępstwa zatrzymali w jednym z mieszkań. Mężczyzna miał przy sobie marihuanę nie potrafił wytłumaczyć policjantom swojego zachowania. 39-latek został zatrzymany i doprowadzony do komisariatu. Noc spędził w policyjnym areszcie. Pokrzywdzeni oszacowali straty na blisko 3 tys. zł. 39-latek wczoraj po południu usłyszał zarzuty zniszczenia mienia z pobudek chuligańskich oraz posiadania narkotyków. Mężczyzna przyznał się do przestępstwa i złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze.