Zatrzymany 20-latek i ponad 40 gramów marihuany - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Zatrzymany 20-latek i ponad 40 gramów marihuany

Data publikacji 03.04.2020

Kryminalni z komisariatu Śródmieście zatrzymali 20-letniego mieszkańca Gdańska, który miał w mieszkaniu kilkadziesiąt gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Teraz grożą mu 3 lata więzienia.

Kryminalni z Komisariatu Policji II w Gdańsku podczas swojej pracy zdobyli informację o 20-latku, który może mieć w mieszkaniu narkotyki. Funkcjonariusze ustalili, kim jest 20-latek oraz gdzie mieszka.

W minioną środę kryminalni zajmujący się sprawą narkotyków pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny, podczas kontroli znaleźli i zabezpieczyli foliowy worek z marihuaną. Dodatkowo na parapecie, w jednym z pokoi ujawnili 10 doniczek z sadzonkami krzewów marihuany. Zabezpieczone narkotyki policjanci sprawdzili policyjnym testerem narkotykowym, który wstępnie potwierdził, że jest to marihuana.
Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Zabezpieczone narkotyki trafiły do ekspertyzy. Biegły sądowy podczas szczegółowej analizy ustalił rodzaj oraz ilość zabezpieczonych środków odurzających.
 

20-letni mieszkaniec Olszynki usłyszał zarzut posiadania ponad 40 gramów narkotyków.

Za posiadanie środków odurzających grożą 3 lata więzienia.