Policjanci pracowali na miejscu wypadku w centrum Malborka - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Policjanci pracowali na miejscu wypadku w centrum Malborka

Data publikacji 18.03.2020

Wczoraj malborscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Aleja Rodła i 17 Marca. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 33-letnia kobieta kierująca bmw nie zatrzymała się na czerwonym świetle i uderzyła w przejeżdżającego przez skrzyżowanie smarta. 33-latkę z obrażeniami ciała przewieziono do szpitala. Teraz śledczy wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

We wtorek  (17 marca br.) około godziny 18.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Malborku otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego w Malborku na skrzyżowaniu ulic Aleja Rodła i 17 Marca.  Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci. Mundurowi udzielili niezbędnej pomocy poszkodowanym, zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny, technik kryminalistyki zabezpieczył ślady i sporządzili dokumentację fotograficzną. Funkcjonariusze ponad 3 godziny kierowali ruchem. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 33-letnia kobieta kierująca BMW nie zatrzymała się na czerwonym świetle i uderzyła w bok przejeżdżającego przez skrzyżowanie smarta, którym kierował 19-letni mężczyzna. W wyniku tego zdarzenia obrażenia odniosła tylko 33-latka z bmw, którą przewieziono do szpitala.

Mundurowi przeprowadzili badanie stanu trzeźwości, które wykazało, że kierowcy byli trzeźwi. Na podstawie zebranych dowodów śledczy wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego wypadku.

  • miejsce wypadku