Silny wiatr przewrócił ciężarówkę - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Silny wiatr przewrócił ciężarówkę

Data publikacji 12.03.2020

Wczoraj policjanci z puckiej drogówki pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej W-216 na trasie Swarzewo- Władysławowo. W wyniku silnego wiatru kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i zablokował oba pasy ruchu. Funkcjonariusze wytyczyli objazdy. Droga zablokowana była przez ponad 5 godzin.

Wczoraj około godziny 13.00 dyżurny z puckiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze wojewódzkiej W-216 na trasie Swarzewo-Władysławowo. Na miejsce skierował patrol ruchu drogowego, który wstępnie ustalił, że w wyniku silnego wiatru kierowca samochodu ciężarowego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i zablokował oba pasy ruchu. Na szczęście nikt w tym zdarzeniu nie odniósł żadnych obrażeń.

Policjanci wydziału ruchu drogowego sami zabezpieczali miejsce zdarzenia. Droga zablokowana była przez ponad 5 godzin. Funkcjonariusze minimalizowali niedogodności i wyznaczali objazdy na czas zablokowanej trasy. Policjanci robili wszystko co w ich mocy, pilotowali także pomoc drogową, żeby jak najszybciej przywrócić ruch.

  • miejsce wypadku
  • miejsce wypadku