Dorobił sobie klucze i okradł mieszkanie - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Dorobił sobie klucze i okradł mieszkanie

Data publikacji 30.01.2020

Dzięki pracy puckich kryminalnych możliwe było zatrzymanie sprawcy kradzieży z włamaniem. 31-latek dorobił klucze do jednego z mieszkań w Pucku, które w ubiegłym roku remontował. Na początku stycznia br. włamał się do tego mieszkania i okradł je na 9 tysięcy złotych. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Pucku zatrzymali w ubiegłym tygodniu 31 letniego mężczyznę, który w połowie stycznia br. włamał się do jednego z mieszkań w Pucku. Z mieszkania ukradł meble oraz telewizor o łącznej wartości około 9 tysięcy złotych. Jak ustalili policjanci 31-latek wykonywał w ubiegłym roku prace remontowe w tym mieszkaniu i bez zezwolenia właścicieli dorobił sobie klucze, przy pomocy których dostał się do wnętrza.

Dzięki skutecznej pracy kryminalnych i ustaleniu sprawcy tego zdarzenia, mundurowi odzyskali większość skradzionych przedmiotów. Śledczy przesłuchali zatrzymanego mieszkańca Redy i przedstawili mu zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznał. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

  • policjant z zatrzymanym
  • policjant z zatrzymanym
  • policjant z zatrzymanym