Wiadomości

Policjanci współorganizowali raj z okazji 100-lecia wkroczenia wojsk polskich do Kościerzyny

Data publikacji 27.01.2020

Policjanci z Kościerzyny byli współorganizatorami IX Rajdu Patriotycznego w Wielkim Klinczu i Kościerzynie. Funkcjonariusze w punktach kontrolnych sprawdzali wiedzę uczestników o bezpieczeństwie oraz pomagali chętnym pokonać tor przeszkód przy założonych alkogoglach. Policjanci naszej komendy uczestniczyli w oficjalnych uroczystościach rocznicowych z Komendantem Powiatowym na czele, insp. Marcinem Piotrzkowskim.

W niedzielę w ramach obchodów 100. rocznicy wkroczenia Wojsk Polskich do Kościerzyny policjanci współorganizowali Rajd Patriotyczny na terenie miasta i Wielkiego Klincza. W ramach imprezy uczestnicy mogli zapoznać się z historią i ciekawostkami na temat miejscowości oraz odwiedzić punkty kontrolne zorganizowane przez MOPS, nadleśnictwo i policjantów z Kościerzyny. Funkcjonariusze sprawdzali wiedzę uczestników na temat bezpieczeństwa oraz pomagali chętnym pokonać tor przeszkód przy założonych alkogoglach. Mundurowi prezentowali najmłodszym sprzęty policyjne i omawiali profilaktykę zachowań podczas ferii zimowych. Wszyscy uczestnicy za udział w rajdzie otrzymali upominki. Impreza cieszyła się wielkim zainteresowaniem i sprawiła wiele radości uczestnikom i organizatorom.

Policjanci naszej komendy uczestniczyli w oficjalnych uroczystościach rocznicowych z Komendantem Powiatowym na czele, insp. Marcinem Piotrzkowskim.

  • osoby na uroczystości
  • osoby na uroczystości
  • osoby na uroczystości
  • osoby na uroczystości