Dzielnicowi zatrzymali sprawców pobicia - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Dzielnicowi zatrzymali sprawców pobicia

Data publikacji 24.01.2020

Zarzut pobicia usłyszało w minionym tygodniu dwóch mężczyzn w wieku 38 i 46 lat, których tego samego dnia po zdarzeniu zatrzymali puccy dzielnicowi. Jak ustalili śledczy mężczyźni pobili 31-latka w jednej z miejscowości gminy Puck. Za udział w pobiciu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W minionym tygodniu oficer dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Pucku został powiadomiony o tym, że w jednej z miejscowości gminy Puck pobito mężczyznę. Dyżurny natychmiast skierował w tamto miejsce mundurowych. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 31-letni pokrzywdzony został zaczepiony przez jednego ze sprawców, a gdy do niego podszedł, ten go zaatakował i wraz z drugim kolegą zaczęli go bić, używając przy tym butelki.

Dzielnicowi rozpoczęli poszukiwania sprawców. Szybko ustalili ich dane i okazało się, że osobami podejrzanymi o popełnienie tego przestępstwa są dwaj mężczyźni w wieku 38 i 46lat z gminy Kosakowo oraz z Rumi. Po kilku minutach policjanci zatrzymali sprawców na jednej z ulic miasta. Zatrzymanych mężczyzn przewieziono do komendy. Sprawcy usłyszeli zarzuty udziału w pobiciu.

Za pobicie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

  • Policjanci prowadzą zatrzymanego