XVIII Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci o Puchar Komendanta Komisariatu Policji w Nowym Stawie

Data publikacji 16.01.2020

Wczoraj w Nowym Stawie na terenie hali sportowej nowostawskiego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego odbył się XVIII Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci o Puchar Komendanta Komisariatu Policji w Nowym Stawie. W rozgrywkach wzięło udział 7 drużyn dzieci z terenu miasta i gminy Nowy Staw. Oprócz nagród dla zwycięzców, Komendant każdemu uczestnikowi turnieju wręczył pamiątkowy upominek.

W środę 15 stycznia 2020 roku w Nowym Stawie odbył się Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci o Puchar Komendanta Komisariatu Policji w Nowym Stawie. Impreza ta corocznie współorganizowana przez nowostawskich policjantów stała się już tradycją ferii zimowych w tym rejonie. Wczorajsza edycja miała miejsce po raz 18. W rozgrywkach udział wzięło 7 drużyn, składających się z 24 zawodników i 3 zawodniczek.

Zwycięzcą turnieju została drużyna JEDEN DWA TRZY, drugie miejsce zajął zespół HURAGAN LASKI, a trzecie zdobył REAL MYSZEWO. Tytuł najlepszego bramkarza przypadł Fabianowi Jurczak, natomiast najlepszym strzelcem turnieju został Alan Opałka, a najlepszym zawodnikiem Alan Koryciński. Puchary dla zwycięzców i nagrody indywidualne zostały wręczone przez Komendanta Komisariatu Policji w Nowym Stawie. Oprócz nagród dla zwycięzców komendant wręczył każdemu uczestnikowi mały upominek.