26-latek odpowie za kradzieże kosmetyków - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

26-latek odpowie za kradzieże kosmetyków

Data publikacji 14.01.2020

Tczewscy kryminalni zatrzymali 26-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o kradzieże sklepowe. Mundurowi ustalili, że sprawca na terenie jednego z tczewskich sklepów ukradł kosmetyki warte łącznie 2 tys. złotych. Mieszkaniec Tczewa trafił do miejscowej komendy oraz usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

10 stycznia br. kryminalni, pracując nad sprawami dotyczącymi kradzieży sklepowych, ustalili, że na terenie jednego ze sklepów doszło do kilku kradzieży różnego rodzaju kosmetyków. Mundurowi przyjęli zawiadomienie o przestępstwie i ustalili, że sprawca w grudniu ubiegłego roku oraz na początku stycznia br. wchodził na teren placówki handlowej i wykorzystując nieuwagę personelu, kradł z półek sklepowych kosmetyki warte łącznie prawie 2 tys. złotych.

 

Funkcjonariusze, zajmując się tymi kradzieżami, ustalili, że związek z tymi przestępstwami ma 26-letni mieszkaniec Tczewa. Kryminalni zatrzymali podejrzewanego mężczyznę. Śledczy wczoraj przedstawili 26-latkowi dwa zarzuty dotyczące kradzieży, do których się przyznał. Dodatkowo stróże prawa ustalili, że zatrzymany mieszkaniec Tczewa ma związek z takimi kradzieżami kosmetyków, które są wykroczeniami i wkrótce za nie odpowie.

 

Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

  • Policjantka przesłuchuje zatrzymanego