Policjant z wizytą na zimowisku w Szkole Sportowej - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Policjant z wizytą na zimowisku w Szkole Sportowej

Data publikacji 14.01.2020

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Człuchowie rozpoczęli już działania „Bezpieczne ferie zimowe 2020”. Wczoraj policjant zajmujący się problematyką nieletnich spotkał się z dziećmi wypoczywającymi na zimowisku w Zespole Szkół Sportowych w Człuchowie. Funkcjonariusz powiedział, na co uważać podczas zabawy zimą i jak prawidłowo poruszać się po drogach.

Policjanci zajmujący się problematyką nieletnich w człuchowskiej komendzie rozpoczęli wczoraj cykl spotkań z dziećmi i młodzieżą wypoczywającą na zimowiskach i obozach w Człuchowie. Wczoraj aspirant sztabowy Tomasz Golec był gościem na zimowisku w Zespole Szkół Sportowych w Człuchowie, gdzie udzielał kolonistom podstawowych rad i wskazówek, jak bezpiecznie spędzić ferie w domu, jak bezpiecznie poruszać się po drodze i na co uważać podczas zabawy na śniegu. Funkcjonariusz realizując projekt „Uczę się bezpieczeństwa„ zwracał również uwagę na, zagrożenia związane z wchodzeniem na zamarznięte stawy i jeziora oraz konieczność używania elementów odblaskowych podczas poruszania się po drodze. Na zakończenie spotkania dzieci razem z policjantem zrobiły sobie wspólne zdjęcie.

 

Organizatorów kolonii i obozów zimowych oraz zorganizowanych grup młodzieży, które chcą spotkać się z naszymi funkcjonariuszami, lub odwiedzić Komendę Powiatową Policji w Człuchowie prosimy o kontakt z nadkom. Iwoną Woźniak. Tel. nr. 59 83 45 727, lub asp. szt. Tomaszem Golcecem. Tel. 59 83 45 734.

  • Policjant rozmawia z dziećmi
  • Policjant rozmawia z dziećmi