Odprawa roczna w słupskiej komendzie - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Odprawa roczna w słupskiej komendzie

Data publikacji 13.01.2020

Dzisiaj odbyła się odprawa roczna kadry kierowniczej garnizonu słupskiej Policji, w której uczestniczył I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Krzysztof Kozelan. W odprawie brali również udział komendanci komisariatów, kierownicy posterunków i naczelnicy wydziałów Komendy Miejskiej Policji w Słupsku.

Dzisiaj w auli Komendy Miejskiej Policji w Słupsku odbyła się coroczna odprawa kadry kierowniczej słupskiego garnizonu Policji. Spotkanie, którego uczestnikiem był I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Krzysztof Kozelan, rozpoczęło się punktualnie o godzinie 10:00. Na spotkaniu obecni byli komendanci komisariatów, kierownicy posterunków oraz naczelnicy wydziałów Komendy Miejskiej Policji w Słupsku.

 

Spotkanie miało na celu podsumowanie rezultatów pracy policjantów w 2019 roku oraz omówienie zadań zaplanowanych na 2020 rok. Szczegółowo przedstawiono osiągnięcia funkcjonariuszy z poszczególnych wydziałów.

 

Komendant Miejski Policji w Słupsku pozytywnie wypowiedział się na temat programów profilaktycznych przeprowadzanych przez funkcjonariuszy słupskiej komendy. Szczególnie pochylił się nad podsumowaniem realizacji programu #Prawo#Zdrowie#AllMyLife realizowanego przy współpracy ze słupską szkołą policji.

 

I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku podsumował zaprezentowane efekty i podziękował słupskim policjantom za zaangażowanie w pracę i dotychczasowe wyniki w służbie na rzecz społeczeństwa. Nie zabrakło podziękowań i uścisków dłoni w ramach podziękowań za pełnioną służbę przez Komendanta Miejskiego Policji w Słupsku insp. Leszka Gurskiego, który w tym tygodniu odejdzie na zasłużoną emeryturę.