30-latek odpowie za kradzieże sklepowe - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

30-latek odpowie za kradzieże sklepowe

Data publikacji 10.01.2020

Tczewscy kryminalni zatrzymali 30-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o kradzież kluczy nasadowych oraz elektronarzędzi wartych prawie tys. złotych. Dodatkowo śledczy ustalili, że zatrzymany mieszkaniec Tczewa miał związek z innymi kradzieżami sklepowymi. Zatrzymany 30-latek trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj śledczy przedstawili mężczyźnie zarzuty dotyczące kradzieży, do których się przyznał i poddał dobrowolnie karze. Za te przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

30 listopada ubiegłego roku tczewscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży sklepowej na terenie jednego ze sklepów w tym mieście. Przyjmujący zawiadomienie o przestępstwie mundurowi ustalili, że sprawca ukradł klucze nasadowe oraz elektronarzędzia o wartości prawie tys. złotych.

Kryminalni, zajmując się tą sprawą, ustalili personalia mężczyzny, którego podejrzewali o to przestępstwo. Mundurowi wczoraj zatrzymali 30-letniego mieszkańca Tczewa. Funkcjonariusze dodatkowo ustalili, że zatrzymany mężczyzna ma związek z dwiema kradzieżami perfum na terenie innego sklepu, gdzie spowodował straty w wysokości prawie 800 złotych.

Śledczy przesłuchali już zatrzymanego mężczyznę, któremu przedstawili zarzuty dotyczące kradzieży, do których się przyznał i poddał dobrowolnie karze. Teraz losem mężczyzny zajmie się sąd.

Za te przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

  • Policjant przesłuchuje mężczyznę