Policjanci pracowali na miejscu wypadku - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Policjanci pracowali na miejscu wypadku

Data publikacji 31.12.2019

Wczoraj przed godz. 10.00 mundurowi otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze wojewódzkiej nr 235 w miejscowości Wyrówno. Na miejscu pracowali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący audi zderzył się czołowo ze skodą. Ranni-kierowcy zostali przetransportowani do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 10.00 na drodze wojewódzkiej nr 235 w miejscowości Wyrówno. Dyżurny na miejsce wypadku skierował policjantów drogówki. Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady, zrobili zdjęcia oraz sporządzili szkic sytuacyjny.

Policjanci na miejscu wstępnie ustalili okoliczności i przebieg zdarzenia. Wynika z nich, że 30-letni kierujący audi, mieszkaniec powiatu starogardzkiego z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo ze skodą favorit, którym kierował 73-latek mieszkanka naszego powiatu. Kierujący z obrażeniami zostali przetransportowani do szpitala w Kościerzynie.

Śledczy wyjaśniają szczegółowo okoliczności tego zdarzenia. Policjanci przypominają i apelują! Kierowco, noga z gazu! Apelujemy o rozsądek i ostrożność na drodze oraz kierowanie z wyobraźni.