Przekazanie nowego radiowozu dla czerskiego komisariatu policji - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Przekazanie nowego radiowozu dla czerskiego komisariatu policji

Data publikacji 20.12.2019

O nowy, nieoznakowany radiowóz wzbogacił się Komisariat Policji w Czersku. Nowoczesny Hyundai Kona wykorzystywany będzie przez policjantów służby kryminalnej. Uroczyste przekazanie odbyło się wczoraj na terenie komendy. Zakup nowego samochodu był możliwy dzięki finansowemu wsparciu Policji oraz czerskiego samorządu.

W obecności Komendanta Powiatowego chojnickiej jednostki policji oraz komendanta czerskiego komisariatu, funkcjonariusz wydziału kryminalnego aspirant Jarosław Koliński odebrał kluczyki z rąk Burmistrza Czerska Przemysława Bieska-Talewskiego do nowego nieoznakowanego radiowozu. Przekazanie miało miejsce wczoraj, na terenie czerskiego komisariatu Policji. Pojazd został zakupiony dzięki porozumieniu zawartemu pomiędzy Gminą Czersk, a Komendą Wojewódzką Policji w Gdańsku.

 

Podczas przemówienia szef chojnickich policjantów mł. insp. Tomasz Hintz złożył podziękowania za dofinansowanie zakupu radiowozu, wyraził wdzięczność za owocną współpracę z lokalnym samorządem oraz za zaangażowanie i wsparcie wielu przedsięwzięć, podejmowanych na rzecz poprawy bezpieczeństwa. Komendant na zakończenie podkreślił, że dzięki takim działaniom możemy w pełni dbać o bezpieczeństwo naszych mieszkańców.

 

Nowy profesjonalnie wyposażony  radiowóz będzie wykorzystywany w codziennej służbie przez policjantów pionu kryminalnego.

  • Policjanci przy nowym radiowozie
  • Policjanci przy nowym radiowozie
  • Policjanci przy nowym radiowozie