Uroczysta wigilia Policjantów Komendy Powiatowej Policji w Pucku - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Uroczysta wigilia Policjantów Komendy Powiatowej Policji w Pucku

Data publikacji 19.12.2019

18 grudnia br. policjanci po odśpiewaniu kolędy i złożeniu świątecznych życzeń zasiedli przy wigilijnym stole. Wszystkich obecnych przywitał Komendant Powiatowy Policji w Pucku – insp. Rafał Kwapisiewicz składając życzenia świąteczno-noworoczne.

Wczoraj (18 grudnia br.) w Dworku Świętego Antoniego w Sławutowie odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne. Do wspólnego kolędowania zostali zaproszeni Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pucku, pracownicy cywilni policji oraz goście.

Wspólnie odśpiewano kolendę, było łamanie się opłatkiem i składanie świątecznych życzeń. W trakcie spotkania Komendant Powiatowy Policji w Pucku insp. Rafał Kwapisiewicz życzył wszystkim spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku. Podziękował również za rok wspólnej, wytężonej pracy na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców. Ponadto w trakcie uroczystości szef puckiego garnizonu uhonorował także kadrę kierowniczą pamiątkowymi medalami z okazji trwającego roku jubileuszowego 100-lecia Policji.  

Cała uroczystość przebiegała w miłej i rodzinnej atmosferze.

  • policjanci
  • policjanci