Kryminalni zatrzymali włamywacza - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Kryminalni zatrzymali włamywacza

Data publikacji 16.12.2019

Kryminalni z malborskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamanie do samochodu na jednym z parkingów w mieście. Łupem złodzieja padło radio samochodowe. Policjanci odzyskali skradziony sprzęt. 25-latek usłyszał już zarzut. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

W czwartek  kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Malborku zatrzymali 25-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem do samochodu. Do zdarzenia doszło w nocy z 15 na 16 października br. na jednym z malborskich parkingów osiedlowych. Sprawca włamał  się do zaparkowanego pojazdu i ukradł z niego radio samochodowe. Mundurowi przyjęli zawiadomienie, zabezpieczyli ślady oraz osiedlowy monitoring. Sprawą natychmiast zajęli się funkcjonariusze z wydziału kryminalnego. Dzięki intensywnej pracy operacyjnej funkcjonariusze ustalili, że za to przestępstwo odpowiada 25-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu malborskiego.   W czwartek  kryminalni zatrzymali 25-latka i przewieźli do policyjnego aresztu.

Policjanci odzyskali skradziony sprzęt i przekazali go pokrzywdzonemu. Śledczy przedstawili już zatrzymanemu zarzut kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat więzienia.

  • policjant i zatrzymany