Dzielnicowy pomagał Świętemu Mikołajowi - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Dzielnicowy pomagał Świętemu Mikołajowi

Data publikacji 16.12.2019

Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Gniewinie w minionym tygodniu był pomocnikiem Świętego Mikołaja. W Centrum Kultury w Gniewinie przeprowadził spotkanie profilaktyczne z dziećmi oraz pomagał Św. Mikołajowi w rozdawaniu upominków wszystkim obecnym dzieciom.

Policjanci zawsze chętnie włączają się do różnego rodzaju akcji i kampanii profilaktycznych, których celem jest poprawa bezpieczeństwa. W minionym tygodniu dzielnicowy z Gniewina uczestniczył w spotkaniu z dziećmi ze szkół w Kostkowie i Gniewinie, które przybyły do Centrum Kultury na mikołajkowe spotkanie. Podczas wizyty dzielnicowy przeprowadził spotkanie profilaktyczne z dziećmi, podczas którego omawiał zasady dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym, głównie omawiał bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego.

Ponadto omawiane były także inne tematy dotyczące bezpieczeństwa dzieci. Na zakończenie spotkania policjant pomagał Mikołajowi rozdawać słodkie upominki oraz wręczał elementy odblaskowe, zawieszki i inne gadżety wszystkim milusińskim, które przekazał na to spotkanie Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gniewinie.

  • policjant i dzieci