Wiadomości

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku najlepsi na mistrzostwach halowej piłki nożnej

Data publikacji 09.12.2019

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku w sobotę zdobyli I miejsce w Mistrzostwach Policji Garnizonu Pomorskiego w Halowej Piłce Nożnej zorganizowanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Gdańsku. Nagrody i Puchary wręczył policjantom Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Robert Sudenis.

W minioną sobotę w Gdańsku odbyły się Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej Policjantów Województwa Pomorskiego. W turnieju udział wzięło 8 drużyn reprezentujących KWP, KMP i KPP garnizonu pomorskiego. Rozgrywki odbywały się od godzin porannych w hali sportowej Oddziału Prewencji Policji KWP w Gdańsku. Eliminacje wyłoniły finalistów turnieju. W finale decydujący mecz funkcjonariusze z komendy miejskiej rozegrali z reprezentacją policjantów z oddziału prewencji policji komendy wojewódzkiej. Po ciężkich chwilach walki, mundurowi z komendy miejskiej nie dali szans przeciwnikom, wygrywając po serii rzutów karnych 3:2.

Po zaciętych meczach pierwsze miejsce zajęli reprezentanci Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku. Na kolejnych miejscach uplasowały się drużyny z KWP w Gdańsku.
Puchary oraz nagrody zwycięzcom wręczali Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Robert Sudenis oraz Zastępca Naczelnika Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.

  • Policjanci podczas mistrzostw
  • Policjanci podczas mistrzostw
  • Policjanci podczas mistrzostw