Wiadomości

Malborska komenda współorganizatorem XVIII Powiatowego Konkursu Amatorskich Zespołów Teatralnych

Data publikacji 22.11.2019

Wczoraj uczniowie szkół podstawowych powiatu malborskiego po raz kolejny występowali na scenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Malborku w konkursie Małych Form Teatralnych. Już po raz osiemnasty współorganizatorami przedsięwzięcia byli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Malborku. Tegorocznym tematem spektakli było hasło „W wirtualnej sieci”.

W czwartek (21 listopada 2019 roku) w Szkole Podstawowej nr 2 w Malborku odbyła się XVIII Edycja Powiatowego Konkursu Amatorskich Zespołów Teatralnych pod nazwą „W wirtualnej sieci”. Jak co roku policjanci z malborskiej komendy wspólnie z dyrekcją Szkoły Podstawowej Nr 2 zorganizowali konkurs, którego ideą jest zachęcanie młodego pokolenia do wyrażania poprzez teatr  zdrowego trybu życia, wolnego od uzależnień i przemocy.

Profilaktyczne spektakle zaprezentowały grupy teatralne z całego powiatu malborskiego, które oceniali min. policjanci. Nad prawidłowym przebiegiem całej uroczystości czuwała Pani Dyrektor Krystyna Prokopowicz. Nagrody dla grup teatralnych wręczali I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Malborku nadkom. Krzysztof Borkowski i Burmistrz Miasta Malborka, Pan Marek  Charzewski.

Laureatami konkursu zostali: W KATEGORII KLAS I-III  Zespół "Siloe” ze Szkoły Podstawowej Nr 8 w Malborku; W KATEGORII KLAS IV-VIII: Zespół "Atrapa"  ze Szkoły Podstawowej w Starym Polu.

Nagrody dla laureatów ufundowali przedstawiciele władz samorządowych i zaprzyjaźnionych instytucji. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i życzymy szczęścia w kolejnej edycji.

  • komisja konkursowa
  • Policjant z dziećmi
  • Policjant z dziećmi