Wiadomości

Trzech mężczyzn poszukiwanych listami gończymi zatrzymanych przez kryminalnych

Data publikacji 21.11.2019

Kryminalni z Pucka w ostatnim czasie zatrzymali 3 osoby, które chcąc uniknąć kary ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości. Osoby poszukiwane były listami gończymi. Jeden z zatrzymanym mężczyzn poszukiwany był od 14 lat za przestępstwa kradzieży z włamaniem oraz fałszowanie dokumentów. Teraz już żaden z zatrzymanych mężczyzn nie uniknie odpowiedzialności karnej.

Policjanci służby kryminalnej w ciągu ostatnich dwóch tygodni zatrzymali trzech mężczyzn, którzy byli poszukiwani listami gończymi w celu doprowadzenia do aresztu śledczego. Interweniujący w tej sprawie funkcjonariusze  w wyniku uzyskanych informacji operacyjnych na terenie powiatu puckiego zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 32 do 45 lat ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyźni  byli poszukiwani, celem odbycia kary za popełnione czyny. Jeden z zatrzymanych, poszukiwany był od 14 lat dwoma listami gończymi za przestępstwa kradzieży z włamaniem oraz fałszowanie dokumentów. 45-latek trafił do aresztu na rok i cztery miesiące pozbawienia wolności.

 

Policjanci każdego dnia sprawdzają miejsca, gdzie mogą ukrywać się osoby poszukiwane, a ich zatrzymanie w wielu przypadkach jest tylko kwestią czasu.

  • Policjant w trakcie pracy przed komputerem