Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku

Data publikacji 14.11.2019

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na drodze krajowej nr 20 pomiędzy Przęsinem a Zadrami. W zdarzeniu udział brał samochód ciężarowy i dwie osobówki. Do szpitala przewieziona została jedna osoba. Policjanci wykonali oględziny miejsca wypadku oraz rozbitych pojazdów. Śledczy zabezpieczyli ślady, które pomogą w ustaleniu dokładnych okoliczności i przebiegu zdarzenia. Mundurowi apelują o rozwagę i ostrożność na drodze.

Wczoraj przed godziną 13.00 dyżurny bytowskiej komendy odebrał zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 20 pomiędzy Przęsinem a Zadrami. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze.

Policjanci, którzy pracowali na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący ciężarowym volvo z naczepą na zakręcie najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas i zderzył się z fordem oraz audi jadącymi w przeciwnym kierunku. Do szpitala przewieziony został kierowca audi, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci wykonali oględziny miejsca wypadku oraz rozbitych pojazdów. Śledczy zabezpieczyli ślady, które pomogą w ustaleniu dokładnych okoliczności i przebiegu zdarzenia. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci kierującemu volvo zatrzymali prawo jazdy.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia i apelują o rozwagę i ostrożność na drodze.