Policjanci uczestniczyli w PIKNIKU NIEPODLEGŁOŚCIOWYM - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Policjanci uczestniczyli w PIKNIKU NIEPODLEGŁOŚCIOWYM

Data publikacji 12.11.2019

Malborscy policjanci po raz kolejny uczestniczyli w organizowanym Urząd Miasta w Malborku PIKNIKU NIEPODLEGŁOŚCIOWYM. W trakcie imprezy zaprezentowano sprzęt oraz elementy wyposażenia policjantów. Każdy chętny mógł usiąść za kierownicą radiowozu albo przez chwilę poczuć się policjantem ubierając zestaw przeciwuderzeniowy. Funkcjonariusze zachęcali również uczestników pikniku do wstąpienia w policyjne szeregi.

Wczoraj, 11 listopada, policjanci malborskiej komendy oprócz zabezpieczenia uroczystości obchodów Święta Odzyskania Niepodległości uczestniczyli w Pikniku Niepodległościowym zorganizowanym w centrum miasta przez Urząd Miasta Malborka. Podczas imprezy mundurowi zaprezentowali sprzęt policyjny. Stoisko Komendy Powiatowej Policji w Malborku cieszyło się dużym zainteresowaniem. Każdy chętny mógł usiąść za kierownicą policyjnego radiowozu, a także przy pomocy alkogogli zobaczyć jak widzi osoba będąca pod wpływem alkoholu. Uczestnicy mogli również przez chwilę wczuć się w rolę policjanta, ubierając tzw. zestaw przeciwuderzeniowy służący funkcjonariuszom do ochrony w sytuacji rozpraszania tłumu podczas zbiorowo naruszonego porządku publicznego.

Mundurowi zachęcali, szczególnie młodzież, do wstąpienia w policyjne szeregi i tłumaczyli zainteresowanym zasady naboru.

  • osoby na pikniku
  • osoby na pikniku
  • osoby na pikniku