Wiadomości

35- latek zatrzymany w związku z udzielaniem i posiadaniem znacznej ilości narkotyków

Data publikacji 31.10.2019

Kryminalni z gdyńskiej komendy zatrzymali 35–latka podejrzewanego o udzielanie i posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W trakcie przeszukania mieszkania zatrzymanego policjanci zabezpieczyli blisko 170 gramów amfetaminy, przeszło 20 gramów marihuany i kilka porcji innych narkotyków. Mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące udostępniania i posiadania znacznej ilości narkotyków, grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z gdyńskiej komendy zatrzymali mężczyznę, którego podejrzewali o związek z przestępczością narkotykową. Z posiadanych informacji operacyjnych wynikało, że mężczyzna może posiadać znaczną ilość narkotyków i udostępniać je innym osobom. Do jego zatrzymania doszło w ostatni wtorek. W trakcie przeszukania mieszkania zatrzymanego mundurowi zabezpieczyli blisko 170  gramów sypkiej substancji koloru białego oraz przeszło 20 gramów zielono-brązowego suszu roślinnego, po przebadaniu zabezpieczonych substancji okazały się nimi amfetamina i marihuana.  W mieszkaniu policjanci zabezpieczyli również kilka tabletek ekstazy oraz drobne ilości innych narkotyków.

Zatrzymany, 35–letni mieszkaniec Gdyni, usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków i udostępniania ich innym osobom za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu zatrzymany trafił na trzy miesiące do tymczasowego aresztu. Policjanci sprawdzają jakie było pochodzenie narkotyków i czy na koncie zatrzymanego nie ma innych przestępstw o podobnym charakterze.

  • narkotyki