Konkurs plastyczny ,,Jestem bezpieczny na drodze" rozstrzygnięty - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Konkurs plastyczny ,,Jestem bezpieczny na drodze" rozstrzygnięty

Data publikacji 22.10.2019

Policjantka z Wydziału Ruchu Drogowego uczestniczyła w rozstrzygnięciu konkursu plastycznego o nazwie ,,Jestem bezpieczny na drodze". W konkursie udział wzięli uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej z klas I-III Szkoły Podstawowej nr 8 w Gdańsku. Zadaniem małych artystów było pokazanie dowolną techniką plastyczną, jak widzą swoje bezpieczeństwo na drodze.

Funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego rozstrzygnęli konkurs plastyczny, ogłoszony 26 września 2019 r., wśród uczniów uczęszczających do świetlicy szkolnej z klas I-III Szkoły Podstawowej nr 8 w Gdańsku. Konkurs został ogłoszony pod hasłem ,,Jestem bezpieczny na drodze", a dzieci miały za zadanie pokazać w pracach, jak widzą swoje bezpieczeństwo na drodze.

Prace konkursowe wykonane były dowolną techniką,  uczniowie wykazali się ogromną wiedzą o ruchu drogowym i w różnorodny sposób przedstawili swoje pomysły. Spośród zgłoszonych do konkursu prac plastycznych, policjanci wybrali trzy najlepsze, a ich autorzy otrzymali nagrody rzeczowe. Dodatkowo przyznano dwa wyróżnienia małym artystom, którzy w najbardziej oryginalny sposób zaprezentowali swoje prace.

Dziękujemy za zaangażowanie i serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom.