Policjanci pracowali na miejscu wypadku - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Policjanci pracowali na miejscu wypadku

Data publikacji 10.10.2019

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Kościerzynie na ul. Przemysłowej. Pracujący na miejscu mundurowi wstępnie ustalili, że 64-letni kierujący oplem najechał na tył renault bory, a ten z kolei na tył fiata. W wyniku tego zdarzenia 50-letnia kierująca renault trafiła do szpitala. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny pojazdów. Policjanci apelują o rozwagę na drodze i stosowanie się do przepisów.

Wczoraj (9 października 2019 r.) po godzinie 15.40 dyżurny policji odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym na ulicy Przemysłowej w Kościerzynie. Natychmiast na miejsce zostali wysłani funkcjonariusze oraz służby ratownicze. Funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego zabezpieczyli miejsce zdarzenia, sporządzili dokumentację fotograficzną i wykonali szkic sytuacyjny. Badanie alkomatem wykazało, że osoby, kierujące pojazdami uczestniczącymi w zdarzeniu drogowym, były trzeźwe. Pracujący na miejscu mundurowi wstępnie ustalili, że 64-letni kierujący oplem najechał na tył renault bory, a ten z kolei na tył fiata.

W wyniku tego zdarzenia 50-letnia kierująca renault trafiła do szpitala. Aktualnie śledczy ustalają szczegóły wypadku. Policjanci apelują o rozwagę na drodze i stosowanie się do przepisów.