TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SŁUŻB MUNDUROWYCH - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SŁUŻB MUNDUROWYCH

Data publikacji 07.10.2019

W miniony piątek przedstawiciele służb mundurowych powiatu starogardzkiego stanęli do wspólnej rywalizacji w Turnieju Piłki Nożnej Służb Mundurowych. Do wspólnej rywalizacji sportowej na płycie boiska stanęli funkcjonariusze aresztu śledczego, straży pożarnej, nadleśnictwa oraz policji. Pierwsze miejsce zajęła drużyna funkcjonariuszy Aresztu Śledczego w Starogardzie Gdańskim.

4 października br. na stadionie starogardzkiego OSIR-u odbył się Turniej Służb Mundurowych w Piłkę Nożną. W piątkowe przedpołudnie do wspólnej rywalizacji przystąpiły 4 drużyny reprezentujące straż pożarną, areszt śledczy, nadleśnictwo i policję.

 

Kilka minut po godz.: 9.00 gwizdek sędziego rozpoczął organizowane od kilkunastu lat rozgrywki. Już w pierwszych minutach turnieju padły pierwsze gole. Rywalizacja drużyn była zacięta i wyrównana. Tego dnia współpracujący ze sobą na co dzień mundurowi stanęli po przeciwnych stronach płyty boiska. Każda ze startujących w turnieju drużyn zacięcie walczyła o zajęcie I-go miejsca.

 

W końcowej klasyfikacji zespoły zajęły następujące miejsca:

 

I miejsce Areszt Śledczy w Starogardzie Gd.

II miejsce Komenda Powiatowa Policji w Starogardzie Gd.

III miejsce Lasy Państwowe

IV miejsce Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Starogardzie Gd.

 

Na zakończenie turnieju mł. insp. Piotr Wiśniewski - I Zastępca Komenda Powiatowego Policji w Starogardzie Gdańskim pogratulował zwycięzcom wręczając puchary i medale. Jak co roku rozgrywkom towarzyszyło wiele emocji i sportowych wrażeń.