Wiadomości

Policjantka z Kosakowa wyróżniona podczas seminarium w zakresie przestępczości ubezpieczeniowej

Data publikacji 27.09.2019

W minionym tygodniu policjantka z Komisariatu Policji w Kosakowie uczestniczyła w jedenastej edycji seminarium pn. „Współpraca Policji, zakładów ubezpieczeń i innych instytucji rynku ubezpieczeniowego w zakresie zapobiegania, ujawniania oraz zwalczania przestępczości ubezpieczeniowej” w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. St.asp. Karolina Kozłowska jako jedna z nielicznych została wyróżniona statuetką, w ramach podziękowania za zaangażowanie w zwalczaniu przestępczości ubezpieczeniowej.

W minionym tygodniu policjantka z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego z Komisariatu Policji w Kosakowie uczestniczyła w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie w jedenastej edycji seminarium pn. „Współpraca Policji, zakładów ubezpieczeń i innych instytucji rynku ubezpieczeniowego w zakresie zapobiegania, ujawniania oraz zwalczania przestępczości ubezpieczeniowej”. Seminarium ma charakter cykliczny i od wielu lat jest platformą wymiany doświadczeń pomiędzy podmiotami rynku ubezpieczeniowego, a Policją w zakresie przeciwdziałania, ujawniania i zwalczania przestępczości ubezpieczeniowej. Tegoroczne spotkanie poświęcone było kwestii trendów panujących w przestępczości ubezpieczeniowej oraz metod jej przeciwdziałania.

Na zakończenie seminarium st.asp. Karolina Kozłowska została wyróżniona statuetką jako jedna z nielicznych, za wyjątkowe zaangażowanie w zwalczaniu przestępczości ubezpieczeniowej.