Policyjny pies doprowadził do zaginionego 82-latka - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Policyjny pies doprowadził do zaginionego 82-latka

Data publikacji 26.09.2019

Policyjny pies doprowadził do odnalezienia zaginionego 82-letniego mężczyzny, którego zaginięcie zgłosiła w środę jego rodzina. Informacje zebrane przez gdyńskich policjantów doprowadziły do terenu leśnego w pobliżu miejsca zamieszkania zaginionego, tam właśnie trop podjął policyjny pies, który doprowadził do zaginionego. Dzięki działaniom funkcjonariuszy mężczyzna bezpiecznie powrócił do miejsca zamieszkania.

Zaginięcie 82–letniego mieszkańca Gdyni zgłosiła w środę rano jego rodzina. Zaginiony ostatni raz widziany była w miejscu zamieszkania, z którego wyszedł i do chwili złożenia zawiadomienia nie nawiązano z nim kontaktu. Nad odnalezieniem zaginionego pracowali policjanci z komisariatu w Gdyni Chyloni, kryminalni z gdyńskiej komendy oraz przewodnicy psów tropiących.

Policjanci z Gdyni ustalili, że zaginiony może przebywać w lesie znajdującym się w pobliżu miejsca jego zamieszkania. Tam też skoncentrowali swoje działania. Pracujący na miejscu pies policyjny podjął trop i doprowadził do zaginionego swojego przewodnika. Mężczyzna znajdował się w odległości około kilometra od miejsca gdzie pies podjął trop. Dzięki intensywnym działaniom gdyńskich policjantów, a w szczególności przewodnika i psa tropiącego zaginiony cały i zdrowy wrócił do miejsca zamieszkania.

  • Policjant z psem służbowym w lesie prowadzi poszukiwania
  • Policjant z psem służbowym w lesie prowadzi poszukiwania