Policjanci pracowali na miejscu wypadku - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Policjanci pracowali na miejscu wypadku

Data publikacji 23.09.2019

Wczoraj w Kościerzynie doszło do wypadku drogowego. Policjanci zabezpieczali miejsce zdarzenia, przeprowadzali oględziny oraz rozpytywali świadków. Ranny 8-latek został przetransportowany do szpitala. Śledczy szczegółowo wyjaśniają okoliczności wypadku.

22 września roku około godziny 18:30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Kościerzynie na ul. Rynek. Na miejsce zdarzenia natychmiast zostali skierowani policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie. Jak wstępnie ustalili mundurowi, 8-letni pieszy wtargnął na jezdnię i uderzył w bok audi, którym kierował 32-latek mieszkaniec naszego powiatu. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny i rozmawiali ze świadkami. Pieszy z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Przeprowadzone przez policjantów badania alko-testem potwierdziły, że kierowca samochodu był trzeźwy.

 

Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia oraz ustalają tożsamość pieszego. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.