18-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

18-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków

Data publikacji 23.09.2019

Kryminalni z komisariatu w Gdyni Chyloni zatrzymali 18–latka podejrzewanego o posiadanie środków odurzających. W trakcie przeszukania mieszkania zatrzymanego policjanci zabezpieczyli blisko 50 gramów narkotyków zapakowanych w zawiniątka z folii aluminiowej. Mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący posiadania środków odurzających, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z komisariatu w Gdyni Chyloni zatrzymali mężczyznę, którego podejrzewali o związek z przestępczością narkotykową. Z informacji posiadanych przez mundurowych wynikało, że mężczyzna może posiadać w swoim mieszkaniu środki odurzające. Da zatrzymania podejrzanego doszło w mieszkaniu na jednej z ulic Gdyni Śródmieścia.

 

Podejrzenia kryminalnych potwierdziły się, a w trakcie przeszukania mieszkania 18–latka mundurowi zabezpieczyli blisko 50 gramów środków odurzających. W zawiniątkach foliowych policjanci znaleźli między innymi białą krystaliczną substancję, którą po sprawdzeniu testerem narkotyków okazała się amfetamina. W mieszkaniu 18-latka policjanci zabezpieczyli jeden krzak konopi indyjskiej. Zatrzymany, mieszkaniec Gdyni, usłyszał już  zarzut posiadania narkotyków za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna był również poszukiwany celem odbycia kary kilkudziesięciu dni pozbawienia wolności. Śledczy sprawdzają czy na koncie zatrzymanego nie ma innych przestępstw o podobnym charakterze.