Zatrzymany 21-latek groził sąsiadce - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Zatrzymany 21-latek groził sąsiadce

Data publikacji 17.09.2019

Tczewscy policjanci zatrzymali 21-letniego mężczyznę podejrzewanego o przestępstwo gróźb karalnych. Mieszkaniec Tczewa podczas wszczętej awantury groził sąsiadce śmiercią. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj śledczy przesłuchali 21-latka, któremu przedstawili zarzut dotyczący gróźb karalnych. Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

W minioną niedzielę (15 września br.) o godzinie 11.30 oficer dyżurny z tczewskiej komendy otrzymał zgłoszenie o tym, że na jednej z klatek schodowych na terenie miasta awanturuje się mężczyzna. W to miejsce natychmiast skierował policjantów z patrolówki. Interweniujący mundurowi ustalili, że 21-letni mężczyzna podczas kłótni z sąsiadką zaczął grozić jej śmiercią. W związku z popełnionym przestępstwem funkcjonariusze zatrzymali agresywnego mężczyznę. Stróże prawa od pokrzywdzonej kobiety przyjęli zawiadomienie o popełnionym przestępstwie. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Wczoraj śledczy przesłuchali zatrzymanego 21-latka, któremu przedstawili zarzut dotyczący gróźb karalnych. Teraz losem mężczyzny zajmie się sąd.

Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.