Wiadomości

ODPRAWA SŁUŻBOWA POŁĄCZONA Z WRĘCZENIEM WYRÓŻNIEŃ ZA OSIĄGNIĘCIA W SŁUŻBIE

Data publikacji 16.09.2019

Dzisiejszą odprawę służbową kadry kierowniczej garnizonu pomorskiego poprzedziła uroczystość wręczenia nagród motywacyjnych 7 policjantom, przyznanych za profesjonalizm i zdecydowane działania podczas realizacji sprawy dotyczącej zabójstwa kobiety i porwania 5-letniego chłopca. Nagrody przyznane przez KGP wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku nadinsp. Jarosław Rzymkowski.

Dzisiaj o godz. 10.00 w auli Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku przy ul. Biskupiej rozpoczęła się odprawa kadry kierowniczej garnizonu pomorskiego. Przewodniczył jej Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku nadinsp. Jarosław Rzymkowski. W odprawie uczestniczyli również Zastępcy Komendanta: insp. Krzysztof Kozelan, insp. Ewa Pachura i insp. Robert Sudenis.

Podczas odprawy podsumowano wyniki pracy pomorskich policjantów osiągnięte od stycznia do sierpnia br. Podczas dyskusji omówiono cele i zadania stojące przed funkcjonariuszami w najbliższym okresie.

Nadinsp. Jarosław Rzymkowski podziękował wszystkim policjantom i pracownikom Policji za zaangażowanie w pracę i dotychczasowe wyniki w służbie, ponadto zaapelował o jeszcze większe zaangażowanie na rzecz poprawy bezpieczeństwa i porządku publicznego.