Wypadek na drodze krajowej 22 - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Wypadek na drodze krajowej 22

Data publikacji 30.08.2019

Dziś od wczesnych godzin porannych malborscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na drodze krajowej nr 22 na skrzyżowaniu z drogą do miejscowości Kończewice. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 25-letni mężczyzna kierujący dostawczym mercedesem najechał na osobową hondę, która skręcała na skrzyżowaniu w lewo. Kobieta kierująca hondą z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Teraz śledczy szczegółowo będą wyjaśniali przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Dziś (30 sierpnia br.)  około godziny 6.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Malborku otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 22 na skrzyżowaniu z drogą do miejscowości Kończewice.  Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci. Mundurowi zabezpieczyli miejsce wypadku, ustalili świadków, przeprowadzili oględziny oraz sporządzili dokumentację fotograficzną.  Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 56-letnia kobieta kierująca hondą jadąc od strony Tczewa, zaczęła skręcać w lewo w kierunku miejscowości Kończewice. Za nią jechał dostawczy mercedes, kierowany przez 25-letniego mężczyznę, który najechał na skręcający pojazd.

W wyniku tego zdarzenia obrażeń ciała doznała kierująca hondą, która została przewieziona do szpitala. Kierowcy mercedesa  i pasażerom obu aut nic się nie stało. Policjanci przeprowadzili badanie stanu trzeźwości – kierowcy byli trzeźwi. Teraz śledczy na podstawie zeznań świadków i zebranych śladów będą wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia.

  • Policjanci pracują na miejscu wypadku
  • Policjanci pracują na miejscu wypadku