Policjanci pracowali przy śmiertelnym wypadku w Chrząstowie - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Policjanci pracowali przy śmiertelnym wypadku w Chrząstowie

Data publikacji 28.08.2019

Policjanci z Człuchowa wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło dzisiaj rano na drodze krajowej nr.22 w miejscowości Chrząstowie, gdzie samochód marki Alfa Romeo na zakręcie wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Niestety pasażer zginął na miejscu, kierowca został zabrany z poważnymi obrażeniami ciała do szpitala w Chojnicach. Policjanci aktualnie ustalają szczegóły wypadku.

Dziś rano o godzinie 4.00 policjanci z Człuchowa otrzymali informację o wypadku drogowym w Chrząstowie. Natychmiast na miejsce zdarzenia zostali wysłani funkcjonariusze oraz służby ratownicze. Policjanci pracujący na miejscu wypadku wstępnie ustalili, że kabriolet marki Alfa Romeo jechał z Człuchowa w kierunku Barkowa, na zakręcie w Chrząstowie, uderzył w bariery ochronne, a następnie w przydrożne drzewo. Niestety pasażer 28-letni mieszkaniec Debrzna zginął na miejscu, kierowca, którego tożsamość ustalają policjanci trafił z poważnymi obrażeniami ciała do szpitala w Chojnicach. Przez kilka godzin były utrudnienia w ruchu, policjanci zorganizowali objazdy. Aktualnie funkcjonariusze ustalają szczegóły tego tragicznego wypadku.

 

Policjanci apelują, aby dostosować prędkość do panujących na drodze warunków i własnych umiejętności. Przed wyjazdem zaplanujmy wcześnie trasę i przerwy w podróży. Zachowajmy ostrożność na drodze tak, aby bezpiecznie dojechać do celu.

  • Praca na miejscu wypadku drogowego
  • Praca na miejscu wypadku drogowego
  • Praca na miejscu wypadku drogowego
  • Praca na miejscu wypadku drogowego