Wiadomości

Usłyszał zarzuty za posiadanie amfetaminy i kierowanie pojazdem wbrew zakazowi

Data publikacji 26.08.2019

Słupscy policjanci zatrzymali mężczyznę, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków. Słupszczanin jechał samochodem wbrew zakazowi sądowemu, a w garażu ukrywał narkotyki. W wyniku przeszukania policjanci zabezpieczyli ponad 250 gramów amfetaminy. Podejrzany 40-latek usłyszał zarzuty i został tymczasowo aresztowany. Grozi mu do 10 lat więzienia.

W miniony czwartek policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku zatrzymali do kontroli drogowej mężczyznę, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków. Mieszkaniec Słupska jechał samochodem, pomimo orzeczonego dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów. Dobre rozpoznanie kryminalnych doprowadziło do znalezienia miejsca przechowywania środków odurzających. Okazało się, że w jednym z garaży na terenie Słupska mężczyzna ukrywa worki foliowe z białą substancją. Dokładne zważenie i badanie testerem wykazało, że 40-letni mieszkaniec Słupska posiadał ponad 250 gramów amfetaminy.

 

Mundurowi zatrzymali podejrzanego mężczyznę i przewieźli go do słupskiej komendy. Śledczy przedstawili 40-latkowi zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości narkotyków i kierowania pojazdem pomimo orzeczonego dożywotniego zakazu. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Teraz grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

  • Policjantka w trakcie ważenia narkotyków