Wiadomości

Pomorscy policjanci prowadzą działania „Prędkość na drodze krajowej nr 6”.

Data publikacji 22.08.2019

Pomorscy policjanci prowadzą działania „Prędkość na drodze krajowej nr 6”. Ich celem jest zmniejszenie zagrożenia bezpieczeństwa z powodu nieprzestrzegania ograniczeń prędkości. Mundurowi zwracają także uwagę czy podróżujący pojazdem korzystają z pasów bezpieczeństwa. Każdy zatrzymany do kontroli kierujący, poddawany jest badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu.

Pomorscy policjanci prowadzą działania „Prędkość na drodze krajowej nr 6”. Ich  celem jest zmniejszenie zagrożenia bezpieczeństwa z powodu nieprzestrzegania ograniczeń prędkości. Mundurowi zwracają także uwagę czy podróżujący pojazdem korzystają z pasów bezpieczeństwa.  W działaniach są wykorzystywane pojazdy nieoznakowane, wyposażone w wideorejetratory. Należy spodziewać się także kaskadowego pomiaru prędkości.

 

Droga krajowa nr 6 łączy nasze województwo z zachodem Polski. Duże natężenie ruchu, pośpiech oraz brawura doprowadzają do niebezpiecznych sytuacji.  Wraz z ładną pogodą oraz ostatnimi dniami wakacji, należy spodziewać się większej ilości pojazdów.