Wiadomości

Zderzenie czołowe w Zakrzewie- policjanci wyjaśniali okoliczności wypadku

Data publikacji 06.08.2019

Wczoraj w Zakrzewie doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Na miejscu zdarzenia policjanci wyjaśniali okoliczności czołowego zderzenia forda z hyundai. Teraz sprawą zajmą się śledczy, którzy szczegółowo będą wyjaśniali okoliczności wypadku.

W poniedziałek o godzinie 17:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Zakrzewie (Gmina Linia). Na miejsce zdarzenia zostali skierowani policjanci ruchu drogowego oraz technik kryminalistyki, którzy zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny oraz zajęli się ustalaniem okoliczności zdarzenia. Z wstępnych informacji wynika, że 57-latka kierująca samochodem ford focus, jadąc w kierunku miejscowości Linia prawdopodobnie zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z samochodem hyundai, którym kierował 71-latek. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierowców, byli trzeźwi.

Zarówno 57 -latka, jak i 71-latek oraz jego 72-letni pasażer zostali przewiezieni do szpitala.

Teraz sprawą zajmą się policjanci dochodzeniowo – śledczy, którzy będą szczegółowo wyjaśniać okoliczności oraz przyczynę tego zdarzenia.

Funkcjonariusze apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę na drodze i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.