Policjanci ponad 4 godziny pracowali na miejscu wypadku na K22 - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Policjanci ponad 4 godziny pracowali na miejscu wypadku na K22

Data publikacji 26.07.2019

Dzisiaj policjanci ponad 4 godziny pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na drodze krajowej nr 22 w pobliżu miejscowości Stare Pole. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 55-letni mężczyzna kierujący dostawczym fordem, wyprzedzając w miejscu niedozwolonym, zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem dostawczym marki Peugeot Partner, który wjechał do rowu. Następnie uderzył w pojazd ciężarowy marki Volvo, którego wcześniej wyprzedzał. Kierujący byli trzeźwi. Do szpitala z obrażeniami przewieziono kierowcę oraz pasażerkę peugeota. Teraz śledczy wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Dzisiaj około godziny 4.45 dyżurny malborskiej komendy odebrał zgłoszenie, że na drodze krajowej nr 22 w pobliżu miejscowości Stare Pole doszło do wypadku drogowego. Natychmiast na miejsce, przyjechali policjanci, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący samochodem dostawczym marki Ford Transit, wyprzedzając w miejscu niedozwolonym pojazd ciężarowy marki Volvo, zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem dostawczym marki Peugeot Partner, który wjechał do rowu.

 

Następnie ford odbijając się od peugeota uderzył w bok pojazdu ciężarowego, który wyprzedzał.  Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierowcy byli trzeźwy. Do szpitala z obrażeniami trafili kierowca oraz pasażerka peugeota. Funkcjonariusze ponad 4 godziny pracowali na miejscu wypadku. Policjanci ruchu drogowego przeprowadzili oględziny, technik kryminalistyki sporządzili dokumentację fotograficzną i szkic sytuacyjny. Mundurowi kierowali ruchem, który w miejscu wypadku odbywał się wahadłowo.  Na podstawie zebranych dowodów śledczy wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego wypadku.

  • Policjanci pracują na miejscu wypadku
  • Policjanci pracują na miejscu wypadku
  • Policjanci pracują na miejscu wypadku
  • Policjanci pracują na miejscu wypadku