Po publikacji komunikatu sam zgłosił się na Policję - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Po publikacji komunikatu sam zgłosił się na Policję

Data publikacji 18.07.2019

Po publikacji komunikatu z wizerunkiem sprawcy, który przywłaszczył znalezione pieniądze, poszukiwany mężczyzna sam zgłosił się na Policję. 30-latek z Gdyni usłyszał już zarzut przywłaszczenia mienia znalezionego, do którego przyznał się. Za popełnione przestępstwo grozi do roku pozbawienia wolności.

Wczoraj na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Sopocie opublikowany został komunikat dotyczący poszukiwań mężczyzny, który przywłaszczył znalezione pieniądze w kwocie ponad 4 tys. zł. Do zdarzenia doszło 24 czerwca br. w ogródku gastronomicznym jednego z lokali w Sopocie. W trakcie prowadzonego postępowania policjanci zabezpieczyli nagranie, na którym został zarejestrowany wizerunek mężczyzny mającego związek z tą sprawą

 

Po publikacji komunikatu, 30-letni mieszkaniec Gdyni w godzinach popołudniowych sam zgłosił się do sopockiej komendy. Na podstawie zebranych dowodów usłyszał on zarzut przywłaszczenia mienia znalezionego w postaci pieniędzy, do którego przyznał się. Za to przestępstwo grozi do roku pozbawienia wolności.