Policjanci pracowali na miejscu śmiertelnego wypadku drogowego - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Policjanci pracowali na miejscu śmiertelnego wypadku drogowego

Data publikacji 15.07.2019

Policjanci z Pruszcza Gdańskiego na drodze wojewódzkiej 221 pracowali na miejscu śmiertelnego wypadku drogowego. Funkcjonariusze ustalali przyczyny zdarzenia, kierowali ruchem na zablokowanej drodze, organizowali objazdy. W wyniku zderzenia peugeota z dacią śmierć poniósł 36-letni mężczyzna, a trzy osoby zostały ranne. Mundurowi cały czas apelują o zachowanie większej ostrożności podczas jazdy.

W piątek 12 lipca br. po godzinie 15:00 dyżurny policji z Pruszcza Gdańskiego otrzymał informację o wypadku drogowym na drodze wojewódzkiej 221, pomiędzy miejscowościami Pomlewo, a Przywidz. Funkcjonariusz natychmiast na miejsce wysłał policjantów  ruchu drogowego. Mundurowi wykonywali czynności, przy zderzeniu peugeota, z dacią. Technik kryminalistyki wykonał oględziny i dokumentacje fotograficzną. Na miejscu policjanci udrażniali ruch na zakorkowanej drodze, organizowali objazdy.

W wyniku tego wypadku śmierć na miejscu poniósł 36 - letni kierowca peugeota. Kierowca dacii oraz jego dwóch pasażerów z ogólnymi obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Obecnie śledczy dokładnie badają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. Zabezpieczyli oba pojazdy do badań.

Policjanci cały czas apelują o zachowanie jeszcze większej ostrożności na drogach.